![Cooler Master'ın yeni oyuncu kasası Storm Scout II göründü](https://www.donanimhaber.com/cache-v2/?t=00010101000000&width=-1&text=0&path=https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/35741/stormscii_1_dh_fx57.jpg)
Ülkemizde çok popüler olmasa da Lan Party organizasyonları yurt dışında oldukça popüler. Pek çok oyun tutkunu, kendi bilgisayarını yanına alarak bu turnuvalara katılır ve bazen sabahlara kadar süren yoğun bir mücadelenin içerisine girer. Kimi zaman sadece bir araya gelmek ve oyun zevkini beraber yaşamak için yapılan bu etkinlikler kimi zaman da büyük donanım firmalarının desteklediği, bol ödüllü kıran kırana bir mücadele alanına dönüşür.
Giderek yaygınlaşan Lan Party organizasyonları, donanım firmalarının ilgi alanına da genişletmiş durumda. Pek çok üretici bu tür etkinliklere özel donanımlar hazırlamaya başlamış durumda. Konunun uzmanlarından biri de olan Cooler Master da çeşitli komponentlerle bu alandaki varlığını dürdürmekte. Ağırlıklıklı olarak kasalarıyla meşhur olan firma, turnuva bağımlısı oyuncular için geliştirdiği Storm Scout II bilgisayar kasasına ait ilk görüntüleri yayınladı.
Temel olarak serinin önceki modelleri ile aynı tasarım özelliklerine sahip olan kasa, Çelik kullanılan gövdesi ile yüksek mukavemet ve taşıma esnasında bilgisayar bileşenleri için daha fazla güvenlik sağlamakta. Elle rahatça taşınabilecek şekilde dizayn edilen kasa, ATX mid-tower formunda olup, iç hacim yeni nesil ekran kartlarıyla uyumlu olacak şekilde planlanmış. Merak edenler için Storm Scout II'nin, GeForce GTX 690 ve Radeon HD 7990'a ev sahipliği yapabildiğini yani en hızlı ekran kartlarıyla sorunsuzca kullanılabileceğini not düşelim.
Pencereli yan kapağa sahip olan ve bu açıdan modifiye tutkunlarına göz kırpan kasa, ortaya çıkan görüntülerden anlaşılabileceği üzere su soğutma sistemleriyle kullanıma da hazır. Kontrol butonlarının üst kısma yerleştirildiği Storm Scout II'de pek çok oyuncu kasasında gördüğümüz üzere daha iyi kablo yönetimi için güç kaynağı alt kısma konumlandırılmış. Eylül sonunda lanse edilecek Storm Scout II'nin satış fiyatı ise şu an için bilinmiyor.
![Cooler Master'ın yeni oyuncu kasası Storm Scout II göründü](https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/35741/stormscii_2_dh_fx57.jpg)
![Cooler Master'ın yeni oyuncu kasası Storm Scout II göründü](https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/35741/stormscii_3_dh_fx57.jpg)
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.