![Eset, tüketici güvenliği alanında 2010 yılının en çok büyüyen firması oldu](https://www.donanimhaber.com/cache-v2/?t=00010101000000&width=-1&text=0&path=https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/27590/eset_logo.jpg)
Endüstrinin önemli araştırma kuruluşlarından Gartner'ın hazırladığı son rapora göre, tüketici güvenliği alanında 2010 yılının en çok büyüyen firması; NOD32 Antivirus, Smart Security ve Mac kullanıcıları için Cybersecurity yazılımlarının arkasındaki isim olan Eset oldu.
Gartner'ın raporuna göre 2010 yılında Eset, %51.10 oranında büyüme kaydetmeyi başarırken; tüketici güvenliği pazarı %13 büyüyerek 16.6 milyar dolara ulaştı. Firmanın tepe yöneticisi Richard Marko ise, yaptıkları çalışmaların Gartner tarafından takdir edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.
Eset, ayrıca, Steam'in her ay düzenli olarak yaptığı "Steam Hardware & Software" anketinde Nisan 2011 itibariyle oyunseverlerin en çok tercih ettiği ikinci (%8.81 oran ile) güvenlik yazılımı olurken; birincilik koltuğunda ise %16 ile avast bulunuyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
13874 kez okundu.
12 kişi, toplam 13 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
eset