Anlık Bildirim

Moonfall filminde Kaspersky imzası

Küresel siber güvenlik şirketi Kaspersky, Moonfall filminin kahramanlarını dünyayı kurtarmak için yaptıkları yolculukta koruyarak çok önemli bir rol oynuyor.    

Kaspersky Tam Boyutta Gör

Küresel siber güvenlik şirketi Kaspersky, Roland Emmerich imzalı Moonfall filminin kahramanlarını dünyayı kurtarmak için yaptıkları yolculukta koruyarak çok önemli bir rol oynuyor.

Moonfall filminde Kaspersky koruması

Film, gizemli bir gücün Ay'ı yörüngesinden çıkararak dünyayla çarpışma rotasına fırlattığı ve tüm yaşamı tehlikeye attığı heyecan verici bir hikayeye odaklanıyor. Çarpışmaya haftalar kala dünya tamamen yok olmanın eşiğindeyken insanlığın kaderi bir NASA yöneticisine, eski bir astronota, onun gözden düşmüş ve yabancılaşmış meslektaşına ve bir komplo teorisyenine bağlı.

Moonfall, uluslararası üne sahip Roland Emmerich tarafından yönetildi ve Roland Emmerich, Harald Kloser ve Spenser Cohen tarafından yazıldı. Bu heyecan verici filmde Moonfall'un kahramanları, Kaspersky sistemleriyle birlikte emekli bir uzay aracında dünyayı kurtarma görevine çıkıyor ve yolculuklarında onları Kaspersky koruyor. Bilinmeyen tehditler karşısında Kaspersky sistemleri, temel işlevlerin güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

Kaspersky Tam Boyutta Gör

Teknolojik çözümlerin ve yeniliklerin güçlü savunucusu Kaspersky, uzay bilimi alanındaki girişimleri destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Şirket, Gagarin Araştırma ve Test Kozmonot Eğitim Merkezi ile iş birliği yaparak kozmonotlara ve merkezde çalışan BT uzmanlarına özel siber güvenlik eğitimi vererek uzay araştırmalarını aktif olarak destekliyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim