Anlık Bildirim

TP-LINK Fotoğraf Yarışması Başladı

Oy Ver
TP-LINK Fotoğraf Yarışması Başladı

TP-LINK, sosyal medya üzerinden yeni bir yarışma başlattı. ‘Tatil keyfi TP-LINK ile yaşanır’ sloganıyla yapılan fotoğraf yarışmasında en iyi tatil fotoğrafı ya da selfie’sini çekip gönderen üç kişi sürpriz ödüller kazanacak.

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-LINK, sosyal medya üzerinden fotoğraf yarışması başlattı. En iyi tatil fotoğrafını ya da selfie’sini çekip paylaşan üç kişi sürpriz ödüller kazanacak. ‘Tatil keyfi TP-LINK ile yaşanır’ sloganıyla Facebook üzerinden başlatılan yarışmaya #tplinkiletatilkeyfi etiketiyle Twittter ve Instagram’dan da katılmak mümkün.

TP-LINK Facebook sayfasından yürütülen yarışmada en çok beğeni alan yirmi özgün fotoğraf jüri elemesine girecek. Yarışmanın jüri koltuğunda ise Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır ve TP-LINK Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Öcal Özüağ yer alıyor.
1 Haziran – 19 Temmuz tarihleri arasında yapılan yarışmaya bir kişi birden fazla fotoğraf ile katılabilecek. Ama tüm fotoğrafların özgün ve kişiye ait olması gerekiyor; başkasına ait fotoğraf ile katılanlar yarışma dışı kalacak. Yarışmanın sonucu 27 Temmuz 2015 tarihinde TP-LINK Facebook sayfasından duyurulacak. Birinci kişi tatil sloganıyla bağlantılı sürpriz bir ödül kazanacak.
Yarışmaya katılım ve ayrıntılı bilgi için:
www.tplinkiletatil.com/rgsn92 Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim