Yaklaşan CES 2010 (Tüketici Elektroniği Fuarı '10) fuarı öncesinde üretici firmalar etkinlik planlarını açıklamaya başladı. Oyunculara özel bilgisayar çevre birimleriyle pazarın popüler isimlerinde birisi olan Razer da CES 2010 fuarının katılımcıları arasında yer alıyor. Firma fuarla ilgili yeni bir açıklama yayımlayarak CES 2010'a özel sürprizleri olduğunu duyurdu. İlk defa fuarda gösterceği çok sayıda yeni ekipman olduğunu belirten Razer, büyük heyecan yaşadıklarını ve şu ana kadar hazırladıkları hiç bir üründe yer almayan yeni bir teknolojiyi fuarda kapsamında ilk kez katılımcıların beğenisine sunacaklarını açıkladı.
Razer ayrıca Abyssus ve Imperator gibi yeni nesil oyuncu farelerinin de fuar kapsamında kullanıcılar tarafından yakından incelenebileceğini belirtti. Gözler CES 2010 fuarında, bakalım Razer çok sayıda yeni ürünün tanıtılacağı bu görkemli fuarda, altını özellikle çizdiği yeni teknolojisi ile ses getirmeyi başaracak mı işte bu sorunun cevabı için 7 Ocak tarihine kadar beklememiz gerekecek.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
14610 kez okundu.
12 kişi, toplam 12 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
teknoloji