Nvidia'nın "Green Edition" serisi GeForce 9600GT modeli üretici firmalar arasında yaygınlaşıyor. Inno3D ve Palit gibi isimlerden sonra firmalardan sonra Zotac da GeForce 9600GT "Green Edition" temelli yeni ekran kartını yaptığı resmi açıklamayla birlikte duyurdu. Zotac'ın GeForce 9600GT Eco Edition olarak isimlendirdiği özelleştirilmiş detaylara sahip ekran kartı, renkli tasarımıyla da dikkat çekmeyi başarıyor.
Nvidia'nın 55nm üretim teknolojisiyle hazırladığı G94 GPU'sunu temel alan ekran kartı, hem GPU çalışma geriliminde yapılan değişiklikler hem de saat hızlarının düşürülmesiyle satılmakta olan "standart" GeForce 9600GT modellerine kıyasla çok daha az (firmaya göre %40'a varan oranda) güç tüketiyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 64x paralel işlem birimine ve 512MB GDR3 bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı, DirectX 10, CUDA ve PhysX desteği de sunuyor.
Zotac'ın GeForce 9600GT Eco Edition modelinde grafik işlem birimi 600MHz'de, paralel işlemciler 1625MHz'de ve bellekler de 1800MHz'de görev yapıyor. Aktif soğutma ile desteklenen ve PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen ekran kartında çift DVI ve HDTV konnektörlerine yer verilmiş. Önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Zotac GeForce 9600GT Eco Edition için henüz net bir fiyat bilgisi bulunmuyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.