22 Mayıs 2019 – Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-Link®, Ar-Ge’ye, yeni fikirlere yatırım yapıyor ve bu nedenle üniversite-sanayi işbirliğine de önem veriyor. Dünya genelindeki dört Ar-Ge merkezinde bin 500’ün üzerinde mühendis istihdam eden şirket, gençlerle ve mühendis adayları ile de hep dirsek temasında ve farklı şekillerde onları destekliyor.
Şirket, bu yıl sekizincisi yapılacak olan “Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi”ne bu yıl da sponsor oldu. Ege bölgesinde yer alan üniversitelerin Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümleri’nin katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlik 25 Mayıs 2019 tarihinde İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde yapılacak. Etkinlikte bitirme projeleri sergilenecek ve Proje Fikir Yarışması’nda yaratıcı fikirler yarışacak. TP-Link, yarışma jürisinde de yer alacak.
TP-Link Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Öcal Özüağ, üniversite öğrencilerinin çeşitli projelerine başta ürün sağlamak olmak üzere destek verdiklerini belirterek, “TP-Link, Ar-Ge’ye çok önem veren bir marka. Yeni fikirler, projeler bu nedenle bizim için değerli. Daha önce de sponsor olduğumuz Genç Beyinler, Yeni Fikirler etkinliğine bu yıl destek veriyoruz ve aynı zamanda bu yıl farklı olarak juri değerlendirmesinde yer alıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diyor.
TP-Link, etkinlikte yer alan standında ise “VDSL ile Hız Sınırını Aşıyoruz” temasıyla VDSL ürünlerini tanıtacak ve gençlerle keyifli etkinlikler yapacak. Bu etkinlikler arasında süpriz hediyelerin de yer aldığı elektrikli yol yarışı oyunu da yer alıyor.
Genç Beyinler, Yeni Fikirler etkinliğine bu yıl 11 üniversiteden 14 bölüm katılıyor ve 270’in üzerinde bitirme projesi sergileniyor. Etkinliğe ilişkin bilgi için : http://gbyf.org.tr/index.php Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.