Paribu Haberleri

Etiket
Son dakika paribu haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), paribu hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
7 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
13 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 2 İÇERİK

Paribu Son Dakika Haberleri

Güncel Paribu Haberlerini Takip Edin 📰

Son dakika paribu haberleri de dahil olmak üzere paribu ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 13 adet paribu haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

paribu İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel paribu haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Paribu Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni paribu haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son paribu haberlerini okuduktan sonra, Kripto Para İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Paribu Hakkında

Paribu, 2017'de kullanıma sunulan kripto para alım satım platformudur. Merkezi İstanbul’da olan ve 2015’te ön hazırlık sürecine başlayan Paribu, Şubat 2017’de faaliyete geçmiştir. Paribu'nun kurucusu ve CEO'su Yasin Oral'dır. 2021'de 1 milyar dolar işlem hacmine ulaşarak Türkiye'de en büyük hacme sahip kripto para alım satım platformu olmuştur. 5 milyonu aşkın kullanıcıya sahiptir.

Paribu hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim