The Medium Haberleri

Kategori
Son dakika the medium haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm the medium gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 13 HABER 1 GALERİ

Güncel The medium Haberleri 📰

Son dakika the medium haberleri de dahil olmak üzere the medium ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 1 galeri ve 11 adet the medium haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

the medium İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel the medium haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Nvidia, ışın izleme ve DLSS destekleyecek yeni oyunları açıkladı; oyunlardan yeni videolar paylaşıldı haberi ile Psikolojik korku oyunu The Medium'dan "rahatsız edici" bir sinematik fragman yayınlandı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Xbox Series oyunlarından The Medium Avustralya'da yasaklandı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 05 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan 🆕 The Medium oyunu artık AMD FSR ile oynanabilir başlıklı içerikte yer verilmiştir.

The medium Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son the medium haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim