Anlık Bildirim

Şehir kurma oyunu Townscaper, önümüzdeki ay mobil cihazlarda

Daha önce Steam üzerinden PC için yayınlanan Townscaper, iOS ve Android cihazlar için geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Şimdi de oyunun Ekim 2021'de çıkış yapacağı açıklandı.

Townscaper Ekim 2021'de iOS ve Android'de Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını Raw Fury'nin yaptığı, geliştiriciliğini Oskar Stålberg'in yaptığı şehir inşa etme oyunu Townscaper'dan güzel haber geldi.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre daha öncesinde 2021 yılında çıkış yapacağı bilinen oyunun önümüzdeki ay, yani Ekim 2021'de mobil cihazlar için çıkış yapacağı duyuruldu. Mağaza sayfaları açılmadığı için detaylar ne yazık ki bilinmiyor. Oyunun tanıtım yazısını ve videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Townscaper Hakkında

Kıvrımlı sokakları olan şirin ada şehirleri inşa edin. Küçük kasabalar, yükselen katedraller, kanal ağları veya kolonlar üzerinde gökyüzü şehirleri...

Amaç yok. Gerçek bir oyun da yok. Sadece bol bol inşa etme ve güzel görüntüler. Bu kadar.

Townscaper deneysel bir tutku projesidir. Bir oyundan daha çok bir oyuncak denilebilir. Paletten renkler seçin, düzensiz bir ızgara kılavuz üzerinde renkli ev blokları yerleştirin ve Townscaper'ın temel algoritmasının bu blokları otomatik olarak sevimli küçük evlere, kemerlere, merdivenlere, köprülere ve yemyeşil arka bahçelere dönüştürmesini izleyin.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim