Anlık Bildirim

Hem Hızlı, Hem Güvenli, Hem de Ekonomik Modem

TP-Link Archer VR300 modem, hızlı, güvenli ve fiyat/performans açısından uygun modem arayanlar için ideal bir seçenek. Hem VDSL hem ADSL desteği olan modem, güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Hem Hızlı, Hem Güvenli, Hem de Ekonomik Modem

TP-Link Archer VR300 modem, hızlı, güvenli ve fiyat/performans açısından uygun modem arayanlar için ideal bir seçenek. Hem VDSL hem ADSL desteği olan modem, güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor.
1 Nisan 2019 –  Modem almak isteyen ya da mevcut modemini değiştirmeyi düşünen ve hızlı, yeni nesil teknolojilere sahip ama çok yüksek fiyatı olmayan modem arayanlar için TP-Link® Archer VR300 modeli uygun bir seçenek. Tam bir fiyat/performans ürünü olan modem/router, aynı zamanda giderek daha önemli hale gelen güvenli ağ oluşturmaya yönelik özelliklerle de donatılmış durumda.
Yönlendirici (router) özelliği de olan ürün, farklı bağlantı tiplerini destekliyor. Hem VDSL hem de ADSL desteğine sahip olan Archer VR300, tüm DSL bağlantı tiplerini destekliyor ve bu sayede kullanıcılara esneklik sunuyor. AC teknolojisi sayesinde toplamda 1200 Mbps’ye varan kablosuz hızlara ulaşabilen modem/router, yüksek hızlı ve geniş bir WiFi ağı oluşturuyor.  Çift bant desteği olan ürün, 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5 GHz bandında ise 867 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. En yeni VDSL2 teknolojisi sayesinde ADSL2+’a oranla WiFi hızını beş kat artırıyor.

Daha Geniş Kapsama Alanı, Daha Güvenli İnternet

Modem yenilemek isteyenlerin yeni modemden en önemli beklentileri, daha yüksek hız ve daha geniş kapsama alanı oluyor. Archer VR300, bunları sunan bir ürün. Modem/router üzerinde yer alan dört adet harici anten, WiFi sinyallerinin evin her yerine ulaşmasını sağlıyor. Geniş ev ve ofislerde bile WiFi sinyalleri en uç noktaya kadar ulaşabiliyor.
Ürün, güçlü güvenlik duvarı, Ebeveyn Kontrolü, Misafir Ağı özellikleriyle giderek daha önemli hale gelen güvenli internet konusunda da kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir model. Archer VR300’de yer alan Ebeveyn Kontrolü özelliği, çocukların internette daha güvenli dolaşmalarını sağlıyor. Akıllı telefonlar üzerinden bile ayarlanabilen bu özellik ile anne-babalar, çocukların hangi saatlerde internete erişebileceğinden gezebilecekleri sitelere değin engellemeleri, düzenlemeleri yapabiliyorlar. Ayrıca eve gelen misafirlerin ağ şifresini kullanmadan ve ağın güvenliğini koruyarak WiFi’a bağlanmasını sağlayan Konuk Ağı uygulaması da Archer VR300’de yer alan özelliklerden biri. Bu uygulama ile adı ve şifresi farklı bir alt ağ oluşturulabiliyor. Böylece kendi ağımız ve şifremiz güvende kalıyor. Ağın fiziksel güvenliği için ise DoS, SPI güvenlik duvarı, IP Adresi/Alan Süzgeci ve IP/MAC adres bağlaması destekleri olan cihaz, daha güvenli bir WiFi oluşturuyor.
Kurulumu ve kullanımı da basit olan Archer VR300, TP-Link’in Android ve iOS destekli Tether uygulaması sayesinde akıllı telefon ve tablet bilgisayarlardan kolayca yönetilebiliyor. Ebeveyn Kontrolü, erişim kontrolü gibi tüm ağ ayarlarını kolayca yapmayı sağlayan Tether uygulaması, aynı zamanda otomatik yazılım güncellemeleri de yapıyor.  
Tüm bu özelliklere karşın fiyatı da uygun olan Archer VR300’ün tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 80.4 USD.
Ayrıntılı bilgi için: https://www.tp-link.com/tr/products/details/cat-15_Archer-VR300.html Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Yoruma Kapalı: Bu içeriğe yorum eklenemiyor.
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim