Pine Trail kod adını taşıyan ikinci nesil Atom platformunu anakartlarından kullanan bir diğer isim de Asus oldu ve firma AT5NM10-I isimli yeni modelini duyurdu. NM10 yonga setinin kullanıldığı anakart, entegre grafik - entegre bellek kontrolcüsü gibi özelliklere sahip olan ve 1.66GHz'de görev yapan çift çekirdekli Atom D510 işlemcisinden güç alıyor. Mini-ITX form faktörüyle oldukça kompakt bir yapıda olan yeni anakart, iki adet DIMM slotu üzerindne çift kanal DDR2 bellek desteği sunuyor ve dahili donanımlar için bir adet PCI slotuyla birlikte iki adet SATA-II konnektörünü üzerinde barındırıyor.
İşlemciye entegre olarak gelen GMA 3150 IGP'si için D-Sub çıkışına sahip olan anakartın diğer özellikleri arasındaysa 10/100 Ethernet, 5.1 kanal ses desteği ve Express Gate anında hazır işletim sistemi (Linux tabanlı) gibi detaylara yer veriliyor. Düşük güç tüketimli medya bilgisayarlarını ve kompakt yapılı ofis sistemlerini hedef alan Asus AT5NM10-I'nın, Windows Home Server uygulamaları için de ideal olduğu bildiriliyor. Pasif soğutma ile gelen ve sessiz çalışan anakartın önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenirken, tavsiye edilen satış fiyatı hakkında henüz yapılmış herhangi bir açıklama bulunmuyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.