Anlık Bildirim

Gizlilik strateji oyunu El Hijo - A Wild West Tale, 25 Ocak'ta mobil cihazlara geliyor

Daha öncesinde PC için de çıkışını yapan El Hijo - A Wild West Tale, gizlilik strateji türündeki oyun 25 Ocak'ta mobil cihazlara geliyor.                          

El Hijo 25 ocak'ta mobil cihazlara geliyor Tam Boyutta Gör

Yayınclığını HandyGames'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Honig Studios'un yaptığı gizlilik türündeki öğretici oyun El Hijo - A Wild West Tale mobil cihazlara geliyor.

Daha öncesinde PC için de çıkışını yapan yapım, genel olarak beğenilen bir oyundu. Son duyuruya göre ise 25 Ocak 2022'de Android ve iOS cihazlar için çıkış yapacak. Ne yazık ki şu an için mağaza sayfaları açılmış değil, bu  yüzden çok fazla bilgi bilinmiyor. Ancak oyunun detaylarını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

El Hijo - A Wild West Tale Fragman

El Hijo - A Wild West Tale, 6 yaşındaki bir çocuğa annesini bulma arayışında rehberlik ettiğiniz heyecan verici bir Spagetti Western gizlilik oyunudur.

Altı yaşında bir çocuk olan “El Hijo” dünyasında karşısına çıkan tehlikelerle hiç durmadan savaşmak zorundadır. Zorluklarının üstesinden gyelirken, özgüven kazanıp kurnazlıklar edinir ve düşmanlarını aşmak için planlar yapmaya başlar. Destansı yolculuğu onu uzak bir manastırdan, sert ve merhametsiz bir çölden, suç ve kötü niyet kaynayan bir sınır kasabasından geçirecektir.

Yolculuk, bir çiftçiye ve oğluna, çiftliklerini yerle bir eden haydutlar tarafından saldırıya uğradığında başlar. Anne, çocuğu korumak için tenha bir manastırda bırakmaya karar verir. Ancak orada tuhaf şeyler olur ve kaçmayı planlar.
“El Hijo - A Wild West Tale”, küçük bir çocuğun yaramaz ve eğlenceli olmasına güvendiğiniz şiddet içermeyen bir gizlilik oyundur. Shadowplay oyunun çekirdeğini oluşturuyor ve El Hijo'nun çoğu zaman saklanması gerekecek. Gereksiz yeni mekanikler eklemeden, mevcut mekaniklerin varyasyonları yavaş yavaş tanıtıldıktan ve daha sonra meydan okumayı arttırmak için birleştirilerek, oyun doğal olarak genişletilir. Tanıdık mekaniklerdeki bu değişiklikler genellikle El Hijo'nun nihai hedefine ulaşmak için geçmesi gereken çeşitli ve giderek daha da tehlikeli olan bu ortamların bir ürünüdür.

Özellikler

  • Genç bir kahramanın zekası ile Vahşi Batı'da hayatta kal
  • Spagetti Western dünyasında karanlık manastırları, çölleri ve hızla gelişen şehirleri keşfet
  • Kanunsuzlardan kaçmak için gölgelere karış
  • Hileli çevre bilmecelerini çöz
  • Farklı umutsuzlukların üstesinden gelmek ve dikkat dağıtmak için farklı silahlar kullan
  • Özgürlük yolunda diğer çocuklara ilham ver
  • Annesini arayan cesur bir çocuğun sürükleyici hikayesinin tadını çıkar
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim