Anlık Bildirim

İBB, dijital yayıncılığa merhaba dedi

                    
İBB, dijital yayıncılığa merhaba dedi
 Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden İstanbul’da kültürden sanata, ticaretten eğlenceye kadar hayat capcanlı bir ritimle devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ise şehrin refahı ve gelişimi için sürdürdüğü çalışmaların yanı sıra halkla daha fazla bütünleşmeye yönelik adımlarıyla da dikkat çekiyor. İBB’nin her ay İstanbul halkı ile ücretsiz olarak buluşturduğu İstanbul Bülteni dergisi, daha fazla İstanbulluya ulaşabilmek için dijital yayıncılığa geçiyor. Böylelikle İstanbullular kendilerini ilgilendiren gelişmeler, duyurular, proje, etkinlik, kültür-sanat haberleri, pek çok yenilik ve sayısız alt başlıkta birbirinden ilgi çekici konunun yer aldığı şehir yaşamı dergisine akıllı telefon ve tabletlerinden de erişebilecekler.
İBB, dijital yayıncılığa merhaba dedi
 
 ‘İstanbul’ telefon ve tabletlere geliyor…
Renkli ve dopdolu içeriği ile her sayısı İstanbul halkı tarafından yoğun ilgi ile takip edilen İstanbul Bülteni, dijital yayıncılığa geçerken bir dizi teknolojik gelişimi de beraberinde getiriyor. Basılı dergi sayfalarının telefon ve tabletlere taşınması ile birlikte okurlar, interaktif ve zenginleştirilmiş bir versiyon deneyimi yaşayacaklar. Böylelikle İstanbul halkıyla İBB daha fazla yakınlaşırken İstanbul Bülteni de apayrı bir keyfe dönüşecek.
İBB, dijital yayıncılığa merhaba dedi
 
İstanbul Bülteni e-dergisi iPhone, iPad, Android telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Bunun için iOS ve Android cihazlara aşağıda yer alan bağlantılara tıklatıldığında ulaşılan İstanbul Bülteni uygulamasının yüklenmesi yeterli olacak. Uygulamanın yüklenmesinin ardından, e-derginin kolaylıkla okunabilir içeriği ve teknolojik tasarımı ile tanışmaya hazır olun.
İBB, dijital yayıncılığa merhaba dedi
 
İstanbul Bülteni kendi alanında uzman isimlerin hazırladığı birbirinden farklı konularla her ay İstanbul halkının telefon ve tabletlerine geliyor.
İstanbul Bülteni Uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.
İstanbul Bülteni Uygulamasını Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim