Anlık Bildirim

Yaşam Simülatörü Thousand Lives, mobil cihazlar için duyuruldu

Metin odaklı bir oyun olan yaşam Simülatörü Thousand Lives, iOS ve Android için duyuruldu. oyun ayrıca PC için de çıkış yapacak. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Thousand Lives, mobil cihazlar için duyuruldu Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını ehmpra'in yaptığı, geliştiriciliğini ise emfinite studio'nun yaptığı yaşam simülasyon oyunu Thousand Lives mobil cihazlar için duyuruldu.

Thousand Lives, metin tabanlı bir yaşam simülasyonu oyunu. Oyunda bir insanın hayatını iki saat boyunca oynuyorsunuz ve karakter ölünce baştan başlıyorsunuz. Oyunu oynadığınız süre boyunca birbirinden farklı 1000'den fazla insanın hayatını deneyimleyeceksiniz.

Elbette bahsi geçen iki saatlik oynanış tek bir insan için ortalama olarak verilen bir süre. Sizin seçimlerinize göre daha uzun veya daha kısa da sürebilir. Geliştirici ekip oyunun her şeyini deneyimleyebilmeniz için ortalama 2000 saatlik bir deneyim vaat ediyor.

Thousand Lives'in net bir çıkış tarihi ne yazık ki verilmedi. Ancak oyunun 2022'de iOS, Android ve PC için çıkış yapacağı açıklandı. Oyunun duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Thousand Lives Fragman

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim