Yıl başındaki CES 2015 fuarında tanıtılan Alcatel Onetouch Watch akıllı saati, fiyatıyla orta seviyeye hitap eden bir saat ve donanım açısından yüksek vaatlerde bulunmuyor. Örneğin üst seviye modellerde rastlanan GPS, WiFi gibi bağlantı seçenekleri ile mikrofon gibi sesli arama için gerekli bileşenler kullanılmamış.
1.22 inçlik 240x204 piksel çözünürlükteki ekran dokunmatik. Farklı sürükleme hareketleriyle menüler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Ayrıca saatte nabız ölçer gibi önemli bir detay unutulmamış. Alcatel kendi işletim sistemi ile kullanıcının temel anlamda bildirimleri görebilme, hatırlatmalar, adım sayar kurabilme, müzik oynatıcı kontrolü gibi fonksiyonlara erişebilmesini sağlıyor. Cihaz Android ve iOS ile uyumlu.
Saatin yuvarlak ve estetik tasarımı farklı otoriteler tarafından ödüle layık görülmüştü. Paslanmaz çelik gövde ve sağlam kauçuk kayış cihazın şıklığını artırıyor. Saatin yuvarlak ekranının çevresinde saatleri gösteren çizgilerden oluşan sabit bir şerit var. Asıl ekran bunun içerisinde yer alıyor. IP67 ile suya karşı dayanıklı olan saatin USB çıkışı da kordonun ucuna saklanmış. Böylece ek bir kablo ihtiyacı duyulmuyor. 210mAh kapasiteli bataryanın normal kullanımda 5 güne kadar idare edeceği belirtiliyor. Pahalı modellerden uzak duran ve uygun fiyatlı bir alternatif arayan kullanıcılara hitap eden model 470-499TL fiyat aralığında seyrediyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.