Anlık Bildirim

GIF odaklı yeni iOS uygulaması: Piku Piku

iOS platformu için video ve özellikle GIF tarafındaki uygulamalar artmaya devam ediyor. Bu uygulamalar arasına yeni dahil edilen güçlü alternatif Piku Piku, sürekli eğlence vaadediyor.
Detaylarına burada yer verdiğimiz birçok GIF servisi / uygulaması bulunuyor. Bunlar arasına yeni katılan alternatiflerden ilginç isimli Piku Piku, Americos Technologies tarafından iOS 8.0 ve üzeri iPhone modellerine getiriliyor.
Kişilerin cihazlarının hem ön hem de arka kameraları ile GIF formatında kayıtlar yapmasına ya da sürekli olarak tekrar eden videolar çekmesine imkan tanıyan Piku Piku, ön kamera çekimlerinde daha iyi aydınlatma için ekranı kullanabiliyor ve eklenen gerçek zamanlı filtreler ile çekimleri çok daha ilgi çekici hale getirebiliyor.
iPhone 6s ile iPhone 6s Plus modellerinin 3D Touch teknolojisini aktif olarak kullanan ve böylece simgesi üzerinden hızlı şekilde fotoğraf çekimine başlayabilen Piku Piku, hem yatay hem de dikey modda çekimler gerçekleştirebiliyor ve bildirim merkezine yerleşerek hızlı olarak oradan da çekime girebiliyor. Çekilen görüntüleri Twitter, Facebook, Instagram, Tumblr, iMessage gibi noktalara aktabilen uygulama, zamanlayıcı kurarak arkadaş grupları için faydalı bir altyapı ortaya koyuyor.
Ücretsiz olarak sunulan Piku Piku uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
GIF odaklı yeni iOS uygulaması: Piku Piku
 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim