![Google +1 butonu ile içerikler direkt olarak Google+'da paylaşılabilecek](https://www.donanimhaber.com/cache-v2/?t=00010101000000&width=-1&text=0&path=https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/28691/deadpoetsshot.jpg)
Google'ın Haziran ayında hizmete soktuğu +1 butonu ilk etapta kullanıcıların gezdikleri sitelerde beğendikleri sayfaları profillerine kaydedebilmelerini ve arama yaptığında sonuçlarda da bu seçimlerini görebilmelerini sağlayan bir bookmark görevi görüyordu.
Çok fazla işlevi yok gibi görünmesine rağmen bugüne kadar 1 milyondan fazla internet sitesinde kullanılan +1 butonu günlük 4 milyar gösterime sahip hale geldi. Google'ın sosyal ağı Google+'ın yayına başlamasının ardından da +1 butonunun aslında ne işe yarayacağı da ortaya çıkmış oldu.
Google'ın sosyal ağdan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Vic Gundotra blogunda kullanıcıların +1 butonuyla artık bir web içeriğini direkt olarak Çevreler'de paylaşabileceğini duyurdu. Bu özellik uzun zamandır Google+ kullanıcıları tarafından bekleniyordu. Çünkü Facebook'taki Paylaş butonunun Google+'da olmaması büyük eksiklik olarak görülüyordu.
Bundan sonra +1 butonuna tıklandığında açılacak bir pencerede yorum yapmak, Çevre seçmek ve sonra paylaşmak mümkün hale gelecek.
Google ayrıca yayıncılara içeriğin nasıl paylaşılacağını belirleyecekleri +snippet yapılarını düzenleme imkanı verileceğini belirtti. +snippet yapısı paylaşılan bir içeriğin otomatik olarak imaj, tanım ve linkini oluşturmaya yarıyor. Facebook’da bir link paylaşırken karşımıza çıkan yapı ile aynı sayılabilir.
Yayıncılar +snippet yapısındaki kodları düzenleyerek +1 butonun içeriğin hangi kısımlarını paylaşacağını belirleyebilecek. Böylece paylaşılan içerikler daha çekici hale gelebilecek. +1 butonu ile içerik paylaşımı peyder pey yaygınlaşmaya başlayacak.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.