Anlık Bildirim

Ödüllü oyun Baba Is You, mobil cihazlar için çıkışını yaptı

2019 yılında PC ve Nintendo Switch için çıkışını yapmış olan ve ödüller kazanan bulmaca oyunu Baba Is You, iOS ve Android cihazlar için çıkışını yaptı.

Baba Is You mobil cihazlar için çıktı Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Hempuli Oy'un yaptığı bulmaca oyunu Baba Is You, iOS ve Android cihazlar için çıkışını yaptı.

2019 yılında PC ve Switch için çıkan ve birçok ödül kazanan Baba Is You artık mobilde de erişilebilir durumda oyunun iOS cihazlarda 64,99 TL, Android cihazlarda ise 61,26 TL. Oyunun mağaza sayfalarını, fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Baba Is You Hakkında

Baba Is You, oynadığın kuralları değiştirebildiğin ödüllü bir puzzle oyunudur. Her bölümde, kurallar kendini etkileşime girebildiğin bloklar olarak gösterir; onlari manipüle ederek kurallari değistirebilir ve beklenmedik etkileşimlere yol açabilirsin! Blokları basitçe iterek kendini taşa dönüştürebilir,çimenleri sıcak engellere çevirebilir, ve hatta gerçeklestirmen gereken hedefi tamamen değiştirebilirsin.

Oyun, oyuncuyu kuralları anlamaya ve akıllıca manipüle etmeye iten ve objelerle sinsice etkileşmeye zorlayan, oyunun mekanikleriyle deneyselleşen 200'ün üzerinde bölüm bulunmaktadır.

Oyun esas olarak Nordic Game Jam için üretilmiş ve kazanmıştır. Baba Is You Independent Games Festival 2018'de Tasarimda Mükemmeliyet ve En İyi Öğrenci Oyunu ödüllerini kazanmıştır. Ayrıca Seamus McNally Büyük ödülünün de dahil olduğu iki kategoride finale kalmıştır. Oyun, Clickteam tarafından üretilen Multimedia Fusion 2 kullanılarak yapılmıştır.

Baba Is You Baba Is You Baba Is You Baba Is You Games $6.99 162,9 MB

Baba Is You Baba Is You Baba Is You Baba Is You Hempuli Pikselleştirilmiş ?61,26

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim