Hotmail Haberleri

Etiket
Son dakika hotmail haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), hotmail hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
7 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
10 HABER

Hotmail Son Dakika Haberleri

Güncel Hotmail Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika hotmail haberleri de dahil olmak üzere hotmail ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 10 adet hotmail haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

hotmail İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel hotmail haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Hotmail Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni hotmail haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son hotmail haberlerini okuduktan sonra, Diğer Haberler İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Hotmail Hakkında 📧

Hotmail (eski adıyla Windows Live Hotmail), Microsoft'un internet kullanıcılarına sunduğu ücretsiz e-posta sağlayıcısı. İnternet tarayıcıları üzerinden kullanılabilmekte olan hotmail'in nispeten kolay bir arayüzü vardır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra MSN Hotmail'in yeni sürümü Windows Live Hotmail olarak değiştirildi. 2013 yılında Microsoft'un Hotmail üzerine kurduğu Outlook.com ile birleştirilmiştir

Hotmail hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim