Facebook Haberleri

Etiket
Son dakika facebook haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), facebook hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
36 DK.

GİRİLEN İÇERİKLER
5 VİDEO 1.461 HABER 4 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 3 İÇERİK

Facebook Son Dakika Haberleri

Güncel Facebook Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika facebook haberleri de dahil olmak üzere facebook ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 5 video, 4 galeri ve 1452 adet facebook haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 74 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

facebook İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel facebook haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Facebook Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni facebook haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son facebook haberlerini okuduktan sonra, Sosyal Medya İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Facebook Hakkında

Facebook Inc., Menlo Park, Kaliforniya merkezli bir Amerikan sosyal medya ve medya holdingidir. Mark Zuckerberg, oda arkadaşları ve Harvard Koleji'ndeki Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Dustin Moskovitz ve Chris Hughes ile birlikte kuruldu. Facebook, dünyanın en değerli şirketlerinden biridir.

İnstagram Çöktü Mü
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim