Anlık Bildirim

Söylentiye göre The Flash filminden sonra Ezra Miller'ın rolü George MacKay'e verilecek

Ezra Miller'ın üst üste işlediği suçların ardından Warner Bros, The Flash filminden sonra Ezra Miller'ın rolü bırakmasını ve George MacKay'in devralmasını istiyor.
Warner Bros The Flash filminden sonra Ezra Miller'ı istemiyor Tam Boyutta Gör
DC'nin sinema tarafında bildiğiniz gibi işler çok iyi gitmiyor. Yakın zamanda çıkacak ve merak uyandıran en büyük film sanıyoruz ki The Flash filmi ancak o da başrolü sebebiyle unutulup giden bir film olacak gibi duruyor. 

Filmin başrolü olan Ezra Miller, bildiğiniz gibi son birkaç aydır sürekli bir suça karışıyor ve Warner Bros bu konuda bir şeyler yapma konusunda ciddi. Oyuncuyla daha ne kadar devam edilecek sorusu birkaç aydır gündemde dolaşırken Warner Bros, kararını vermiş gibi duruyor.

George MacKay Yeni Flash Olabilir

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere göre Warner Bros, The Flash filminin ardından Ezra Miller'ın rolü bırakmasını ve George MacKay'in devralmasını istiyor. George MacKay'i daha öncesinde 1917 isimli filmde görmüştük ve kendisi gerçekten de güzel bir oyunculuk sergilemişti. 

Bu haberin söylenti olduğunu tekrar belirtelim ancak Warner Bros'un Ezra Miller'ı istemediği artık biliniyor. Bu şekilde devam etmesi de zaten doğru olmaz. The Flash filmi 23 Haziran 2023'te vizyona girecek.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim