Anlık Bildirim

700 MB CD-R'lara 1.4GB yazmak ister misiniz ?

3

Sanyo 700 MB büyüklükte normal CD-R'lara 1.4GB'a kadar yazmayı mümkün kılan HD (High Density) Burn adındaki teknolojisini tanıttı. Sistem sayesinde ucuza yüksek kapasiteli diskler oluşturup bunları firmware modifikasyonuyla HD Burn uyumlu hale getirilmiş DVD sürücünüz (HD Burn ile yazılmış diskler CD sürücüler ile uyumlu değiller !) ile kullanabiliyorsunuz. Sanyo HD Burn'ün bir endüstri standartı olabilmesi için firmware güncellemeleriyle ilgili her türlü desteği diğer firmalara vermeye hazırlanıyor.

Bu diskleri nasıl oluşturacağınıza gelince bunun için şimdilik HD Burn Sanyo'nun CRD-BPDV2 DVD+RW yazıcısını kullanmanız gerekiyor. DVD+RW/+R x4/x4/x16, CD-R/RW x24/x12/x40, HD-BURN okuma x80, yazma x36 hızlarına sahip yazıcı BURN-Proof ve FlexSS-BP teknolojilerini de destekliyor.
 

Normal CD-R medyaların ucuzluğu göz önüne alındığında kopya maliyetlerini oldukça düşüren teknoloji, diskleri okumak için DVD-ROM gerektirmesi ve yazmak için ise DVD yazıcı gerektirmesi ile sağladığı avantajı sorgulanır hale sokuyor.
 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim