Anlık Bildirim

Adobe, iPad ile iPhone'a özel mobil fotoğraf editörü Photoshop Mix'i güncelledi

Adobe, iPad ile iPhone'a özel mobil fotoğraf editörü Photoshop Mix'i güncelledi
Masaüstü yanında mobil çözümleriyle de dikkat çeken Adobe, iPad ile iPhone'a özel olarak geliştirdiği mobil fotoğraf editörü Photoshop Mix'i yeni sürümüne güncelledi.
iOS 7 işletim sistemine uygun bir arayüzle gelen Mix, Photoshop CC ve Lightroom CC ile ortaklaşa çalışma gösteriyor ve benzer düzenleme motoruyla yakın bir performans ortaya koyuyor. Creative Cloud kapsamında yer alan fotoğraflara ulaşılması, bu fotoğrafların düzenlenmesi ve sosya medya platformlarıyla paylaşılması noktasında görev yapan uygulama, bölgesel değişiklik desteğini de bünyesinde barındırıyor. Fotoğraf manipülasyon odaklı değişikliklere temel sağlayan Photoshop Mix, katmanlarına ulaşılabilen PSD formatlar üzerinden de çalışma gösterebiliyor. Uygulama yayınlanan 1.5 sürümüyle ise Adobe Ink ile Wacom'un stylus kalemlerine destek veriyor, başlangıçta artık yardımcı bir ekranla karşılıyor, birden fazla fotoğrafı birleştirebiliyor, CC uygulamalarına ayarlar üzerinde indirme temelli erişim sağlıyor ve masaüstü Photoshop CC'ye hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapabiliyor.
Ücretsiz olarak sunulan Photoshop Mix uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. Uygulamanın Creative Cloud hesabına ihtiyaç duyduğunu belirtmekte fayda var.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim