![Android için Freddy Krueger, Night of the Living Dead ve Halloween Pinball oyunları çok yakında geliyor](https://www.donanimhaber.com/cache-v2/?t=00010101000000&width=-1&text=0&path=https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/28601/pinball_three.png)
Yayınlanmaya başladığı 4 yıl gibi kısa bir süre zarfında küresel akıllı telefon mobil işletim sistemi pazarını ele geçiren Android oyun geliştiricilerinin de bu alana yönlenmesine sebep oluyor.
Özellikle çift çekirdekli işlemciler, güçlü grafik birimleri ve fullHD-3D gibi gelişmiş özellikler sayesinde oyunlardaki görsellik de giderek artıyor.
Mobil oyun şirketi In-Fusio Android için yüksek kalitede görseller sunacak olan üç yeni oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor : Night of the Living Dead, Freddy Krueger's Wallbreaker ve Halloween Pinball HD. Firmanın Android için ilk yapımları bunlar olacak.
Oyunlar adından da anlaşılacağı gibi halen daha efsanesi devam eden her yıl farlı bir versiyonunu sinemalarda gördüğümüz üç filmi referans alıyor : Night of the Living Dead, Elm Sokağı'nda Kabus ve Halloween.
Halloween 3D aksyion sunan bir pinball oyunu. EVO 3D, LG Optimus 3D ve LG G-Slate gibi desteklenen cihazlarda üst seviye deneyim vaad ediyor. Freddy Krueger's Wallbreaker oyunu klasik Arkanoid oyununu andırıyor. Night of the Living Dead ise bir kule savunma oyunu şeklinde.
Firmanın zaten protföyünde bulunan oyunları korku filmlerinin temasıyla harmanlayınca ortaya bu yeni versiyonlar çıkmış.
Efsane korku filmlerine ilgi duyan müşteri potansiyelini kullanmak isteyen In-Fusio firması oyunları Ekim ayının sonu veya 2011 yılı sonu olarak piyasaya sürmeyi planlıyor. Fiyat konusunda bir bilgi yok.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.