Anlık Bildirim

Android için SwiftKey X 2.1 sürümü yeni özellikleriyle indirmeye sunuldu


Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmış en iyi Android klavye uygulamalarından birisi olan SwiftKey X, eklenen yenilikler ve giderilen hatalarla 2.1 olarak Android Market'te yerini aldı.

Uygulamanın geliştiricisi TouchType firması, 2.1 sürümünün hazırlanması esnasında 25000'den fazla VIP kullanıcıdan gelen geri bildirimleri dikkatle inceledi ve değerlendirdi. Hız anlamında önemli iyileştirmeler kazanan 2.1 sürümündeki ana yenilikler şu şekilde:

Blog kişiselleştirmesi : Facebook, Twitter ve Gmail'e ek olarak SwiftKey X blog yazılarınızdan da yazma stilinizi öğrenecek.

Yazma şeklini kavrama : Yazma şeklinizi kavrayan SwiftKey X buna göre kelimeleri tamamlıyor, vuruşları kaydediyor, hataları düzeltiyor ve sonuçları bir link ile paylaşmanıza imkan veriyor.

Haritalama : SwiftKey X yazma akıcılığınızı modelleyerek sonraki kelime tahminlerini daha efektif yapabiliyor.

Dil : 20'den fazla dil için yerel destek, 5 yeni dil desteği ile toplamda aralarında Türkçe'in de olduğu 33 farklı dil seçeneği.

Dil değişimi : İki dil arasında boşluk tuşunun sağ veya sol ucuna basılı tutarak gerçekleşebiliyor.

Otomatik harf büyütme : Cümlelerin otomatik olarak büyük harfle başlamasını aktif ve pasif hale getirme.

Bunun yanında özel karakterlerin bir kayan çubuk ile seçilmesi, anlık dil paketi güncellemesi, daha fazla tasarım ve genel performans artışı da diğer yenilikler arasında.

SwiftKey Tablet X 4.99$ ve SwiftKey X 3.99$ olarak fiyatını koruyor. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim