Anlık Bildirim

Fitness takip girişimi Endomondo'nun uygulaması 5 milyon indirme sayısına ulaştı

Oy Ver

Devamlı gelişen ve büyüyen mobil uygulama pazarı kendi içerisinde iddialı firmaların doğuşuna da sebebiyet veriyor. Angry Birds yapımının sahibi Rovio bunun en büyük örneği. Genelde milyonluk indirme barajını geçen firmalar gelecek için iyi bir yatırım alanı olarak kabul ediliyor.
Bunlardan birisi Endomondo firması. Danimarka Kopenhag kaynaklı olan Endomondo firmasının fitness takip uygulamasını Android ve iOS kullanıcıları mutlaka hatırlayacaktır. Danimarka Kopenhag'da merkezi olan firma San Fransisco'da da bir ofise sahip. Yine San Fransisco Bay Area bölgesinde de bir temsilcilik açmak için çalışmalar devam ediyor.

Firma, Endomondo uygulamasının mobil platformlarda 5 milyon indirme sayısını geçtiğini duyurdu. Yakaladığı büyük başarı gözlerden kaçmayan Endomondo firması Danimarkalı SEED Capital yatırım firmasından 2.3 milyon dolar fon elde etti.

Firma Bay Area'daki temsilciliği vasıtasıyla ticari anlaşmalar yapmayı ve geliştirici istihdamı gerçekleştirmeyi planlıyor.

Endomondo uygulaması GPS yoluyla spor yaparken katettiğiniz mesafeyi takip ediyor ve uzak sunucularında kaydediyor. Anlık katedilen mesafe Endomondo'nun sitesi üzerinden yayınlanıyor ve sosyal ağlarda paylaşılabiliyor. Üyelerin fitness bilgileri ise yine kendi profillerinde görüntüleniyor. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim