Facebook'un dev kullanıcı potansiyeli yanında sosyal oyunlarına duyulan ilgi de belirleyici bir faktör. FarmVille, CityVille gibi oyunlarıyla tanıdığımız Zynga'nın borsaya açılmasından sonra 7 milyar dolarlık değere ulaşması sosyal oyunların önemini ortaya koyuyor.
Yeni sosyal ağı Google+ ile bu kez eski hatalara düşmek istemeyen Google bünyesindeki oyunları da en iyileriyle takviye etmeye devam ediyor. CityVille atağından sonra Google, dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Gameloft ile de anlaşma yaptı ve GT Racing: Motor Academy adlı yeni yarış oyununu Google+ üzerinden başlattı.
GT Racing: Motor Academy yapımı Google+ üzerindeki ilk 3D uyumlu ve HTML 5 tabanlı yarış oyunu olacak. Gameloft başkan yardımcısı Google+ için sırada pek çok oyunları daha olduğunu belirtti. GT Racing: Motor Academy yapımını iOS ve Android kullanıcıları hatırlayacaktır.
GT Racing: Motor Academy oyuncuları ekran başına kilitleyecek kadar geniş bir içerik sunuyor. Kariyer modu, Arcade modu ve şu an beta aşamasında olan çoklu oyunculu mod oldukça heyecan verici. Oyuna başlarken bir ehliyet sınavından da geçmeniz gerekiyor.
GT Racing: Motor Academy minimum sistem gereksinimleri 1.8GHz hızında çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 512MB ekran kartı, Firefox ve Chrome tarayıcı. Tavsiye edilen sistem ise 2.5GHz hızında çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 1GB ekran kartı ve Chrome tarayıcı şeklinde.
Kullandığımız 2.9GHz Intel E serisi çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 256MB onboard ekran kartı ve Chrome tarayıcı ile düşük kalitede ve zaman zaman takılmalar yaşayarak oynayabildiğimizi belirtelim. Bu açıdan iyi bir konfigürasyon kullanmak heyecanı üst seviyeye çıkaracaktır. Bir bakıma sosyal oyunların en yüksek konfigürasyon gerektiren oyunu diyebiliriz.
GT Racing: Motor Academy hali hazırda tüm Google+ kullanıcılarına sunulmuş durumda. Ancak Safari ve Internet Explorer kullanıcıları bundan faydalanamayacak.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.