Ürettiği birbirinden iyi modellerle ve katıldığı uluslararası etkinliklerde Türkiye’yi temsil ederek adından söz ettiren Monster, hâlihazırda Kadıköy’de bulunan mağazasını, artan talebe karşılık vermek ve kullanıcılara ulaşım kolaylığı sunmak için daha büyük ve merkezi bir noktaya taşıdı.
Yeni mağazasının açılışını cosplayer’ların, müzik şovlarının ve Kuzgun Akademi ekibinin yer aldığı renkli bir gösteriyle yapan marka, bundan böyle oyun tutkunlarına Kadıköy Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak’taki yeni mağazasına hizmet verecek. Ziyaretçiler üç katlı mağazanın giriş katında en yeni Monster oyun bilgisayarı modellerini deneme ve tüm modeller hakkında bilgi alma şansına sahip olacaklar. Sanal gerçeklik dünyasına Monster’ın VR Ready notebookları ile adım atmak isteyen mağazada özel olarak ayrılmış alanda Monster’ın VR performansına ilk elden şahit olabilecekler.
Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz yeni mağazanın açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi, “Monster Notebook olarak 2005 yılından beri oyun bilgisayarları üretiyoruz. Bu güne kadar pek çok ilke imza attık. Oyun bilgisayarı üreten ilk yerli markayız, Las Vegas’ta düzenlenen tüketici elektroniği fuarı CES 2016’ya katılan tek Türk markasıydık, üreticilere yönelik dünyanın en büyük fuarı olan COMPUTEX’te yer aldık, ardından E3’e katılıp ülkemizi temsil ettik ve son olarak Gamescom 2016’da ürünlerimizi tüm dünyaya gösterdik. Bugün de Türkiye’nin yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış tek mağazasını açtık. Aslında zaten bir mağazamız vardı fakat kullanıcılardan gelen taleplere yanıt vermek ve onlara daha iyi bir hizmet sunmak için Monster’ın adına yakışan, oldukça şık ve yeni bir mağaza hazırlamaya çalıştık. Türkiye’deki oyun oynamayı seven, oyunculukla ilgili herkesi mağazamıza bekliyoruz.”
Kadıköy’deki mağazasını Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 6 adresine taşıyarak kullanıcıların daha kolay ulaşabilecekleri merkezi bir konuma yerleşen Monster Notebook’un performans canavarı oyun bilgisayarlarına şirketin Dubai, Lefkoşa ve Kadıköy mağazalarından veya www.monsternotebook.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
13091 kez okundu.
25 kişi, toplam 26 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
monster, oyun bilgisayarı ve