Anlık Bildirim

Axie Infinity ücretsiz bir seçenek sunacak

AXS ve SLP birimlerinin tavan yapması ile girmenin adeta bir servete mal olduğu Axie Infinity yavaş yavaş ucuzladı ancak yine de yeni kullanıcılara ihtiyaç var. 

Axie Infinity Tam Boyutta Gör

NFT ve oyna-kazan oyunlarının patlama yapmasının en önemli sebeplerinden birisi olan Axie Infinity, 4 milyar dolar işlem hacmi ile halen en büyük NFT projesi durumunda. 2 milyon günlük aktif kullanıcısı olsa da yeni katılımlar azalmaya başladı. Ekip önemli bir adım atıyor.

Axie Infinity ücretsiz oynanabilir mi?

Axie Infinity oyunu NFT olarak canavarlarınızı geliştirdiğiniz ve çeşitli mücadelelerle ödüller kazandığınız bir mekaniğe dayanıyor. 3 NFT ile başlamanız gereken oyunun maliyeti AXS parasının zirvede olduğu dönemde 600$ seviyesine kadar çıkmıştı. Şimdi ise 100$ civarında. Yine de oldukça yüksek bir miktar.

Yüksek giriş maliyeti sektörde kiralama ve ortaklık şeklinde iş kollarının doğmasına neden oldu. Elindeki canavarları kiralayan veya ödül ortaklığı karşılığı yeni kullanıcılara devreden özellikle gelişmekte olan ülke vatandaşları mevcut. Zamanla yapılan bu yatırımın karşılığı ödül paralarla amorti ediliyor ancak yeni kullanıcı kazanmakta biraz engel teşkil ediyor.

Geliştirici ekip oyuna ücretsiz bir seçenek ekleme kararı aldı. Kullanıcılar ücretsiz bir canavar ile oyuna başlayarak deneyimleyebilecek. Bununla birlikte

Ücretsiz canavarın NFT özelliği olmayacak ve ödül paralar kazanamayacak. Yani yeni oyuncuların oyunu tanıması amaçlanıyor. Sonraki dönemde bir ödül mekaniğinin de eklenebileceği belirtiliyor.

Ücretsiz seçeneğin yanında V3 savaş sistemi de oyuna dahil edilecek. Yeni kartlar, güçlendirmeler ve optimizasyonlarla yeni sistemin mevcut sisteme göre daha zengin ve stratejik tecrübeler sunacağı ifade ediliyor. Güncelleme en geç Mart ayında sunulmuş olacak.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim