Anlık Bildirim

Left 4 Dead benzeri oyun Back 4 Blood'dan karakterlerin ve zombilerin tanıtıldığı bir video paylaşıldı

Geçtiğimiz yıl The Game Awards etkinliğinde duyurulan Back 4 Blood'dan yeni bir video paylaşıldı. Bu videoda oyundaki karakterler ve zombiler tanıtıyor.

 Back 4 Blood'dan karakterlerin tanıtıldığı bir video paylaşıldı Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Turtle Rock Studios'un yaptığı Back 4 Blood'dan yeni bir video paylaşıldı.

Back 4 Blood için yayınlanan bu yeni video, oynanabilir sekiz Cleaner’ın (Holly, Walker, Doc, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo ve Mom) her birini tanıtıyor. Ayrıca arka planlarını, özelliklerini ve oyun içi yeteneklerini de videoda izleyebiliyoruz. Fragman ayrıca canavar Breakers, grotesk Ogres, çığlık atan Snitchers, yırtıcı Hags ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuncuların üstleneceği Ridden varyantları yelpazesine bir bakış sağlıyor. 

Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Back 4 Blood, şu anda Epic Games ve Steam üzerinden ön siparişe açılmış durumda.Back 4 Blood, 12 Ekim'de Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Epic Games Store için yayınlanacak.

Back 4 Blood Cleaners Ekibi

  • Holly –Ailesini Devil Worm’a kaptırdıktan sonra, Holly Forrester tüm enerjisini Cleaner olmaya yönlendirmeyi öğrendi ve ekibi bir arada tutan kişi olarak biliniyor. Çivili beyzbol sopasıyla kuşanıp, ona sevgiyle "Dottie" diyor, Holly'nin dayanıklılığı ve inatçı tavrı takımın moralini yükseltmeye yardımcı oluyor ve genellikle kıyametin karanlığında bir ışık olarak görülüyor.
  • Walker –Beş kardeşin en büyüğü olan Elijah Walker, çalışkan, mavi yakalı bir ailenin çocuğu olarak Evansburgh'da doğdu. Eski Ordu Korucusu ve savaş gören emektar, zengin bir ön cephe savaş deneyimi ile son derece yetenekli. Walker birkaç kelimelik bir adamdır, ancak konuştuğunda, dövüşe olan bağlılığına saygı duyan Cleaner arkadaşlarının dikkatini çeker.
  • Doc –Fort Hope'un ayakta kalmasında etkili oldu, ancak bu Doc'un Amerika'ya ilk geldiğinde beklediği hayattan çok uzaktı. Son derece bağımsız olan Doc, kariyer için sosyal hayatı feda etti. Yıllar sonra nihayet Mom’da bir dostluk ruhu bulmuştu. Çöküş'ten sonra, Doc’un mantıksız tutumu ve pragmatik bakış açısı ona iyi hizmet etti. Doktor tutumuna alışması da biraz zaman alsa da, hiç kimse onun çok iyi bir doktor ve acımasız bir atışçı olduğunu inkar etmiyor.
  • Karlee –Collapse’ten bu yana Fort Hope'un eteklerinde hayatta kalan Karlee yalnızca kendine güvendi. Kimse onun hakkında pek bir şey bilmiyor ve bunda sorun yok. Başlangıçta en iyi ihtimalle bir baş belası ve en kötü ihtimalle bir yağmacı olarak görülse de, eylemleri defalarca hangi tarafta olduğunu kanıtladı. Şimdi Ridden yükselişteyken, hayatta kalanlarla birlikte savaşmayı seçti. İsmen bir Cleaner olmayabilir, ama tavrıyla bunu telafi etmekten daha fazlasını yapıyor.
  • Jim –Kimse Finleyville ve çevresindeki ilçeyi Jim gibi tanımıyor. Küçük yaşlardan itibaren babasıyla birlikte kırsala gider, en iyileriyle avlanır ve tuzak kurardı.  Ordudaki bir görevden sonra, yalnızca Collapse tarafından harap edildiğini görmek için eve döndü. Şimdi yerini en güvenilir Cleanerlar arasında buldu. Ekibiyle arka arkaya savaşmadığı zamanlarda, Ridden istilasının yolunu açmak için sevdiği Pennsylvania'nın kırsalında dolaşıyor.
  • Hoffman – Titiz bir birey, hevesli bir hazırlayıcı ve komplo teorisyeni. Enfeksiyon çıktığında, o ve annesi, dünyanın geri kalanı kaosa sürüklenirken fırtınadan uzaklaştılar. Annesi uykusunda öldükten ve malzemeleri bittikten sonra, Devil Worm dünyasıyla yüzleşmek için yatılı evinden ayrıldı. Howard Robert Hoffman gerçekten yetenekli ve iyi kalpli, takımın yararlı bir parçası olma konusunda ciddi bir istek duyuyor. Cleaners'ın bir parçası olarak, nihayet her zaman istediği aileye rastladı - sadece onu bulmak için zombi kıyametinden geçmek zorunda kaldı.
  • Evangelo – Takımdaki en genç ve en az deneyimli Cleaner olabilir, ancak hızlı öğrendiğini kanıtlanmıştır. Bir dövüşte iyi olmanın yanı sıra, Evangelo kendisini ekibin sadık ve güvenilir bir üyesi olarak kanıtladı. Özellikle gergin olduğunda çok konuşma eğilimindedir, ancak bir Cleaner olmak için gerekenlere sahip olduğunu göstermeye heveslidir.
  • Mom –Mom’un Finleyville'de hayatta kalanların sesi olmasına şaşıran tek kişi kendisiydi. Bir meydan okumadan asla kaçınmaz ve her zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendisinin yerine koyar. Yine de, otoriteyi bozmaya alışkın biri için, yeni keşfettiği sorumluluğu bazen onu tedirgin ediyor. Mom Cleanerlara güvenmesine rağmen, özellikle oğlunun ölümünden bu yana, diğer liderlerin stratejilerini birden fazla kez sorguladı. Mom’un amacı basit, Ridden'dan intikam almak.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim