Cloud Haberleri

Etiket
Son dakika cloud haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), cloud hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
8 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 14 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 1 İÇERİK

Cloud Son Dakika Haberleri

Güncel Cloud Haberlerini Takip Edin 📰

Son dakika cloud haberleri de dahil olmak üzere cloud ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 0 galeri ve 13 adet cloud haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

cloud İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel cloud haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Cloud Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni cloud haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son cloud haberlerini okuduktan sonra, Diğer Haberler İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Cloud (Bulut Depolama) ☁

Bulut depolama, sunucular tarafından ağ üzerinde sanal olarak oluşturulan havuzlarda veri depolamasıdır. Büyük çaplı veri merkezlerini işleten ve depolama için alan sunan çeşitli şirketler bulunmaktadır. Bulut depolama dosyalarınızi kaydeder ve bilgisayar bozulsa bile dosyalarınız zarar görmez.

Fiziksel depolama, birden çok sunucuyu (bazen birden çok konumda) kapsar ve fiziksel ortamın sahibi ve yöneticisi genellikle bir barındırma şirketidir. Bu bulut depolama sağlayıcıları, verileri kullanılabilir ve erişilebilir tutmaktan ve fiziksel ortamı güvenli, korumalı ve çalışır tutmaktan sorumludur. Kişiler ve kuruluşlar, kullanıcı, kuruluş veya uygulama verilerini depolamak için sağlayıcılardan depolama kapasitesi satın alır veya kiralar.

Bulut depolama hizmetlerine, ortak konumlandırılmış bir bulut bilgi işlem hizmeti, bir web servis uygulama programlama arabirimi (API) aracılığıyla veya bulut masaüstü depolama, bulut depolama ağ geçidi veya Web tabanlı içerik yönetim sistemi gibi uygulamalar aracılığıyla erişilebilir.

Cloud hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim