Anlık Bildirim

Orta Çağ simülasyonu Crusader Kings III'ün ilk büyük genişleme paketi Royal Court duyuruldu

Strateji türünün sevilen oyun serilerinden Crusader Kings'in yeni oyunu Crusader Kings III'ün ilk büyük genişleme paketi Royal Court duyuruldu.

Crusader Kings III'ün genişleme paketi duyuruldu Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Paradox Interactive'in yaptığı popüler strateji oyunu serisi Crusader Kings'in son oyunu Crusader Kings III'ün ilk büyük genişlemesi duyuruldu. 

Dün akşam saatlerinde düzenlenen Paradox Interactive etkinliğinde geçtiğimiz yılın sevilen oyunlarından Crusader Kings III'ün ilk büyük genişlemesi Royal Court duyuruldu ve detaylandırıldı. Ne yazık ki genişlemenin çıkış tarihi paylaşılmadı.

Crusader Kings III şu anda yalnızca PC için erişilebilir durumda. Yeni genişleme paketinin detaylarını ve tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Crusader Kings III: Royal Court Detaylar

  • Taht Odası: Kraliyet maiyetinizin görünüşü, hanedanınızın şimdiye kadarki tüm ihtişamını ve prestijini yansıtacaktır.
  • Kalabalık Durumlar: Kraliyet yargısı isteyen köleler ve saray mensupları sorunlarıyla size geldiklerinde onlarla etkileşime geçin.
  • İhtişam: Rakiplerinizi etkilemek ve daha yüksek standartları olan konukları cezbetmek için daha süslü tuzaklar ve daha iyi yemeklerle maiyetinizdeki yaşam kalitesini yükseltin.
  • İlham Veren Kişiler: Yetenekli sanatçılar, zanaatkarlar ve düşünürler yeni projeler üzerinde çalışarak hazineler ve eserler ile katkıda bulunabilirler.
  • Hibrit Kültürler: Nüfusunuza ve coğrafyanıza özel olarak uyarlanmış yeni bir yaşam tarzı geliştirerek çok kültürlü bir alandan en iyi şekilde yararlanın.
  • Kültürel Çeşitlilik: Geleneksel kültürünüzü geride bırakın, böylece onu isteklerinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim