Hafta sonu için yaptığımız önerilere bulmaca ve cinayet temalı yapımlarla devam ediyoruz. Daha önceki önerilere göz atmak isterseniz Hafta Sonu Önerileri bölümünden bakabilirsiniz.
Film Önerisi - Memories of Murder
Cinayet ya da dedektif temalı filmler aslında sinema sektöründe bir hayli sevilen bir tür ancak bu filmi ne yazık ki herkese öneremeyeceğim. Bu film Sherlock veya diğer tempolu dedektiflik yapımlarının yanında inanılmaz yavaş kalan bir film. Gerçek bir olaydan uyarlama olduğu için de ütopik şeyler göremiyorsunuz. Kısaca bu filmi Mindhunter, Zodiac gibi David Fincher filmleri sevenlere önerebilirim. Filmin yönetmenlik ve oyunculuk konusunda muazzam olduğunu da belirtmekte fayda var.
Hikayesi ise kısaca şöyle: 1986 yılında küçük bir Kore eyaletinde iki dedektif, birden fazla kadını öldüren ve tecavüz eden bir seri katilin peşine düşüyor.
Oyun Önerisi - Pony Island
Pony Island'ın ismi kesinlikle sizi yanıltmasın. Tatlı bir oyun değil hatta sizi zaman zaman geren ve korkutan bir oyun. Fiyatı ve süresi gereği bu oyunu herkese rahatlıkla önerebilirim. Kesinlikle şaşıracağınız mera kedeceğiniz bir hikayesi var. Oyunun resmi tanıtım yazısı da şöyle:
Pony Island gizlenmiş bir şekilde tasarlanmış belirsiz bulmaca oyunu. Cehennemin sınırında, Şeytan'ın ta kendisi tarafından oluşturulmuş kötü niyetli ve arızalı bir atari makinesında kapana kıstırılmışsın. Bu oyun poniler hakkında değil. Şeytan bulmacalarının çözülmesinden ve zayıf programlamasının gözönüne serilmesinden nefret ediyor; bu yüzden devam etmek için kalıpların dışından düşünmene gerek var ve
Pony Island'da...
- "Pony Island"ın bozuk kodunu tamir etmek için onun çürüyen perdesinin arkasından dikkatlice bakın
- Şeytan'ın ponilerle ilgili olan çılgın oyunuyla oynamaya zorlanın.
- Onun oyununu çalıştıran gizli yazılım sisteminin derinliklerini keşfedin
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.