Anlık Bildirim

iOS için Periscope güncellendi

iOS için Periscope güncellendi
 
Twitter'ın sahip olduğu canlı yayın servisi Periscope, iOS uygulamasını 1.0.4 srümüne güncellendi.
Oldukça güzel bir arayüzle hazırlanan Periscope, temel olarak kişilerin mobil cihazları üzerinden canlı yayınlar yapmasına ve bu yayınları Twitter takipçileriyle hızlı bir şekilde paylaşmasına imkan tanıyor. Canlı yayın sırasında yorum yapma ya da beğeni düzeyini gösteren kalpler yollanması gibi etkileşimi arttıcı özellikleri de bulunan uygulama, ayrıca canlı yayın bittiği zaman yeniden oynatılmak (Replay) üzere kayıtlar hazırlayabiliyor, sadece belirli kişilerin görebildiği özel yayınlara izin veriyor, Twitter takipçileri temelinde kişi önerileri yapabiliyor ve bildirim temelli ince değişiklikler sunuyor.
Yayınlanan yeni sürümüyle ilk olarak yeni profil fotoğrafı çekme ya da direkt olarak telefon arşivinden ekleme desteği kazanan uygulama, ayrıca kişilere özel yorum yapılmasına imkan tanıyor ve artık sadece telefon numarası üzerinden de giriş yapılabiliyor. Yani artık Twitter hesap zorunluluğu ortadan kalkıyor.
Ücretsiz olarak sunulan Periscope uygulamasının iOS sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. Android uygulaması için çalışmalar devam ediyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim