Anlık Bildirim

Canon, yeni üç boyutlu yazıcı konseptini sergiledi

Canon, yeni üç boyutlu yazıcı konseptini sergiledi
 
Kullanıcıların daha çok görüntüleme sektörüne yönelik çözümleriye tanıdığı firmalardan Canon, Paris merkezli Expo şovu kapsamında yeni geliştirdiği üç boyutlu yazıcı konseptini tanıttı.
Üç boyutlu baskı sistemlerine yabancı olmayan ve 3D Systems gibi konusunun lideri firmalarla bazı çalışmaları bulunan Canon, tamamen kendi bünyelerinde geliştirdikleri yeni üç boyutlu yazıcısıyla sektörde sağlam bir yer edinmeyi hedefliyor. İlk görüntüler ve bilgiler kadarıyla endüstriyel amaçlı hazırlanan yazıcı, baskılarını reçine temelli gerçekleştiriyor ve bu da modellenen objelere yüksek mukavemet sağlıyor. 
Kendi üç boyutlu yazıcıları ile hem prototip hem de nihani sürüm baskılarının gerçekleştirilebileceğini belirten Canon, şirketlerin bu yazıcı sayesinde zaman ve maliyet açısından ciddi avantajlar kazanabileceğini ve yazıcının ihtiyaca bağlı olarak ABS gibi diğer baskı malzemelerini de aktif olarak kullanabildiğini sözlerine ekliyor.
Canon'un pazara sunulma tarihi hakkında bilgi vermediği üç boyutlu yazıcı konsepti hakkında hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim