Anlık Bildirim

Çocuklara insan vücudunu öğreten The Human Body by Tinybop isimli iOS uygulaması güncellendi

Oy Ver
Dört yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanan The Human Body by Tinybop, iPhone, iPad ve iPod Touch (iOS 5.0 ve üzeri) modelleriyle uyumlu olarak çalışabiliyor.
Hitap ettiği kesime uygun olarak oldukça renkli ve sade bir ara yüz ile hazırlanan uygulama, insan vücudunun bölümlerini farklı animasyonlar ile açıklayarak çok daha akılda kalıcı bir deneyim sunabiliyor. İçerisinde Türkçe dahil 50 farklı dil desteği bulunan The Human Body by Tinybop, belirtildiği üzere herhangi bir reklam ya da pazarlama içeriği barındırmıyor ve dahili soru sorma özelliği ile farklı uygulama sahipleri arasında etkileşim de kurulabiliyor. Ayrıca içerisinde çoklu kullanıcı desteği ve kamera, mikrofon etkileşimi gibi özellikler de bulunan The Human Body by Tinybop, yapılan 1.02 güncellemesi ile Apple'ın 4. jenerasyon iPod Touch modellerinde oluşan önemli bir hatadan kurtuluyor ve varsayılan diller artık daha iyi ve etkili kullanılıyor.
Zengin içeriğiyle dikkat çeken The Human Body by Tinybop uygulamasına 5.49 TL fiyat etiketiyle buradan ya da direkt olarak Apple App Store üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim