Anlık Bildirim

Fotoğraf düzenleme uygulaması Stackables güncellendi

 
Fotoğraf düzenleme uygulaması Stackables güncellendi
İlk olarak iOS 7 işletim sistemli iPhone ve iPod Touch için, daha sonra ise iPad için kullanıma sunulan fotoğraf düzenleme uygulaması Stackables, yeni özelliklerle 3.2 sürümüne güncellendi.

iOS 7'ye uygun bir tasarım anlayışıyla hazırlanan, iPad versiyonuyla daha geniş çalışma alanı sunan ve düzenleme seçenekleri ekranın üst ve sağ tarafına yerleştirilen Stackables, bünyesinde 150 farklı özel efekt, 20 profesyonel düzenleme aracı, 18 farklı harmanlama modu ve 23 adet hazır formül barındırıyor. Bu seçenekler üzerinden sınırsız katman desteğiyle ilginç fotoğraf düzenlemelerinin önünü açan uygulama, hazırlanan içerikleri Facebook, Twitter ile Instagram üzerine aktarabiliyor ve 16MP (4000 x 4000) çözünürlük desteğiyle geliyor.
Stackables aynı zamanda fotoğrafların düzenleme sonrası başka uygulamalarda açılmasına da izin veriyor ve yayınlanan 3.2 sürümüyle baştan aşağıya yenilenmiş işleme motoruna kavuşuyor. Bu sayede görsel içinde yer alan bütün objeleri uyumlu bir şekilde işeyerek çok daha iyi sonuçlar ortaya koyabilen uygulama, ayrıca "Winter Blues" isimli yeni bir hazır formül kazanıyor ve bünyesinde yuvarlak degrade maskesi ekleniyor.

Bütün hafta sonu boyunca ücretsiz elde edilebilen Stackables uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim