Anlık Bildirim

Günün ücretsiz yapılan veya indirime giren 5 iOS/OSX uygulaması

Dünyanın en büyük uygulama marketlerinden Apple App Store'un farklı kategorileride indirime giren veya ücretsiz yapılan birbirinden faydalı uygulama ve oyun fırsatları.
Apple'ın bünyesinde 1.5 milyondan fazla uygulama ve oyun barındıran marketi App Store, her gün indirime giren ve ücretsiz yapılan birçok uygulama ile iOS ve OSX kullananlara güzel avantajlar sağlıyor. Günlük olarak yayınlanacak olan bu haberimiz içerisinde ise bu doğrultuda seçtiğimiz önemli fırsatlar yer alıyor.
Uygulama / Oyun:
  • Path on (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Çektiğiniz fotoğraflar üzerine çizgiyi takip eden yazılar ekleyebileceğiniz bir iOS uygulaması.
  • EDGE Extended (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Üç boyutlu grafik motoruna sahip kutu üzerine dayalı bir iOS uyumlu zeka oyunu.
  • Brian Cox's Wonders of Life (Eski fiyat: 9 TL - Yeni fiyat: 2,69 TL): Dünyayı, doğayı ve canlıları keşfedebileceğiniz bir iOS uyumlu eğitim uygulaması.
  • iRSS (Eski fiyat: 22 TL - Yeni fiyat: Ücretsiz): Özellike modern arayüzüyle dikkat çeken hızlı haber akışı için hazırlanmış etkili bir Mac uyumlu RSS okuması.
  • PhotoScissors 2 (Eski fiyat: 60 TL - Yeni fiyat: 2,69 TL): Çekilen fotoğrafların özel maskeleme araçlarıyla arkaplanı değiştirme noktasında çalışan Mac uygulaması. 
Not: Uygulama ya da oyunlara ulaşmak için isimleri üzerine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar geliştiriciye bağlı olarak gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim