2005 yılından bu yana oyuncu bilgisayarları ile oyun severlerin beğenisini kazanan ve pazarda kendisine önemli bir yer edinen Monster Notebook, kaynakları daha verimli kullanma adına yeni bir çatı firma altına girdi.
Yeni dönem başlıyor
Hem Türkiye’de büyümek hem de yurt dışında yeni satış noktaları açmak hedefinde olan Monster Notebook, bugüne kadar altında yer aldığı Fokus Bilgisayar bünyesinden çıkarak Monster Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. iştirakine katıldı.
Bundan böyle Monster Notebook’la ilgili satış ve destek hizmetleri gibi tüm işlemleri Monster Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. yürütecek. Fokus Bilgisayar ise işleyişini ithalat firması olarak sürdürecek.
Kadıköy’de bir mağazası olan firma ikinci mağazasını İzmir’de açmıştı. Yıl içerisinde Ankara’da ve İstanbul’un Avrupa yakasında da birer mağaza açmayı planlıyor. Diğer taraftan ülke dışında Kıbrıs’ta ve Dubai’de satış mağazası olan Monster Notebook bunların sayısını da arttırmak niyetinde.
Monster Notebook’un bundan sonraki atılımlarının temelini oluşturacak olan bu yeni şirket, firmanın çeşitli ülkelerde başlattığı marka tescil süreçlerini hızlandıracak bir faktör de olacak.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
8575 kez okundu.
11 kişi, toplam 11 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
monster, monster notebook ve