Hollanda merkezli elektrikli bisiklet ve moped kiralama platformu GO Sharing, Türkiye’de hizmet verecek. Avrupa’da 30 şehirde faaliyet gösteren Go Sharing, İstanbul’da hizmet vermek için kolları sıvadı. Tamamen elektrikli araç filosuyla faaliyet gösterecek.
İstanbul’da kullanıcılar kiraladıkları elektrikli moped ve bisikletleri diledikleri yerde bırakabilecek ve kullandıkları dakika kadar ücretlendirilecekler. Martı, Hop gibi scooter kiralama platformlarına alternatif olacak.
GO Sharing’in elektrikli mopedleri maksimum 45 km/h süratle seyrediyor. Bu mopedleri kullanabilmek için A, B veya M sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor. Avrupa’da dakika başına 0,29 Euro ücretle kiralanıyor. Elektrikli bisikletler için ehliyet gerekmiyor ve dakika başına 0,23 Euro'ya kiralanıyor. Türkiye fiyatları belli değil. Moped ve elektrikli bisikletlerin yanı sıra geçtiğimiz günlerde elektrikli otomobil kiralama özelliği de duyuruldu.
İstanbul'un kalabalık nüfusa, taksi problemine ve yoğun trafiğe sahip olması nedeniyle paylaşımlı araç kiralama platformlarının ilgisini çekiyor. GO Sharing benzer nedenlerden dolayı İstanbul'daki fırsatı değerlendirmek istiyor. Şu an Hollanda, Avusturya, Belçika ve Almanya’da hizmet veren platformun Türkiye’de ne zaman hizmet vereceği henüz belli değil.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.