Anlık Bildirim

IDEF 21'de, en yeni keskin nişancı tüfeklerinden KSR127B'nin gösterimi yapıldı

Kale Kalıp tarafından geliştirilen yüksek hassasiyetli nişancı tüfeği KSR127B, IDEF 21 Fuarı'nda sergilendi. Silahın, Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı için geliştirildiği belirtiliyor.

En yeni keskin nişancı tüfeklerinden KSR127B, IDEF'te tanıtıldı Tam Boyutta Gör

İstanbul'da düzenlenen 15. Uluslararası Silah ve Askeri Teçhizat IDEF 21 Fuarı'nda Türk üreticilerden Kale Kalıp, büyük kalibreli keskin nişancı tüfeği KSR127B'yi sergiledi.

JÖAK için tasarlandı

Bu tüfeklerin, Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı'nı (JÖAK) silahlandırmak için tasarlandığı bildirildi. Ülkemizin özel kuvvetlerinin bu birimi, ulusal güvenliğin sağlanması konularıyla ilgileniyor. Özellikle JÖAK'ın ana faaliyetlerinden biri terörle mücadele. KSR127B tüfeğine gelince, savunma sanayii alanında faaliyet gösteren Kale Kalıp tarafından üretildi.

En yeni keskin nişancı tüfeklerinden KSR127B, IDEF'te tanıtıldı Tam Boyutta Gör

KSR127B taktik keskin nişancı tüfeği 12,7 mm kalibreye sahip. Silahın beş mermi kapasiteli bir şarjörü var ve donanımlı tüfek ağırlığının 13,15 kg. olduğu belirtiliyor. KSR127B, susturuculu veya susturucusuz 1500 metre mesafede etkili bir şekilde atış yapabilme kapasitesine sahip. Bu büyük kalibreli tüfeğin, Türk özel kuvvetleri tarafından benimsenen en yeni keskin nişancı tüfeklerinden biri olduğunu da eklemeden geçmeyelim.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim