Uzun yıllardır popülaritesinden hiç bir şey kaybetmeyen Ninja Kaplumbağalar serisi merakla beklenen yeni oyunu ile bir kez daha oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyuncuları 80’li yıllara geri götürecek Ninja Kaplumbağalar: Shredder’ın İntikamı önemli karakterleri de dahil etmiş.
Ninja Kaplumbağalar: Shredder’ın İntikamı ne zaman çıkıyor?
Summer Games Fest 2022 fuarında bir fragmanı da yayınlanan Ninja Kaplumbağalar: Shredder’ın İntikamı klasik piksel grafikleri korurken mekanikleri daha modern hale getirerek oyun tecrübesini zenginleştirmiş.
Foot Clan ile amansız bir mücadele girişen dört kahramanımıza Splinter Usta, Casey Jones ve April O’Neil oynanabilir karakterler olarak katılıyor. Toplamda 6 kişiye kadar çoklu oyun mümkünken Bebop ve Rocksteady de karşı tarafta yerini alıyor.
Her karakterin kendine özgü güç, uzak dövüş veya hız gibi yetenekleri mevcut. Oyuncular kombo yaptıkça sayaçla takip edebiliyor. Ayrıca el çakarak birbiri arasında sağlık aktarımı yapabiliyor. Tek oyunculu mod ilerledikçe açılan seviyelere sahipken ikincil görevler oynanmayan karakterlerin kilidini de açabiliyor.
16 Haziran 2022 tarihinde erişime açılacak oyun Steam üzerinden PC, PlayStation 4, Xbox One, ve Nintendo Switch ile uyumlu olacak. PlayStation 5 ve Xbox Series S | X için de yayınlanacak oyun 24.99$ fiyat etiketine sahip. Ayrıca Xbox Game Pass için de sunulacak.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.