Anlık Bildirim
Sıradaki Video

Profesyonellerin tercihi kaya gibi mikrofon! Saramonic UWMIC9S Kit2

Saramonic'in iddialı mikrofonu UWMIC9S Kit2 modelini derinlemesine inceliyoruz ve olası saha senaryolarındaki performansını test ediyoruz. Gerçekten profesyonellerin tercihi mi?

İnceleme yazımda ilk önce Saramonic Uwmic9s mikrofonlara hayran kaldığımı belirtmek istiyorum.

Profesyonel sahadaki tecrübeme dayanarak gerçekten profesyonellerin tercihi olabilecek bir mikrofon kiti olduğunu düşünüyorum.
Kutu içeriği ise gerçekten dolu dolu geliyor, ayrıca yanmaz ve su geçirmez çantası ile birlikte de takdirimizi kazanıyor.

Ürünün en hayran kaldığım içeriği Lavalier Mikrofonları olacak,bugüne kadar kullandığım en iyi lav mikrofonlardan bir tanesiydi, farklı alıcı-verici ürünler kullanıyor olsanız bile bu lavalier mikrofonları almayı düşünebilirsiniz.

Bana göre ürünün artı yönleri:
*İnanılmaz düşük,hissedilemeyen latency, yani gecikme oranı.
*Powerbank ile şarj edilirken dahi kullanılabilmesi.
*Esnek mikrofon imkanları sunan RX(alıcı.)
*Sağlam korumaya sahip kutusu.

Bana göre eksi yönleri:
*Kutunun içinden çıkan Plastik aparat.
*Menzil performansı.

Menzil performansı video içinde mevcut,her ne kadar Trafik ve binaların olduğu bir alanda testi gerçekleştirsek de biraz daha iyi bir performans sergileyebileceğini düşünüyorum,eğer kalabalık sinyallerin bulunduğu bir alanda çekim yapıyorsanız bu konuyu düşünmenizde fayda var.

Temiz alanda, yani sinyal karışıklığı olmayan bir yerdeyseniz gönül rahatlığı ile bu mikrofonu tercih edebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanım rahatlığı bakımından,günümüzde popüler olan kompakt kablosuz mikrofonlara kıyasla daha zor olsa da hâlâ basit bir şekilde kurulabildiğini söyleyebilirim.

Eğer profesyonel bir kablosuz mikrofon arayışınız varsa, kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün olmuş Saramonic Uwmic9s.

Youtube, vlog, inceleme,yemek tarifleri veya oyun kanalınız varsa ve profesyonel bir ürün arayışınız varsa rahatça bu ürünü alabilirsiniz, haber içerikli veya kalabalık sahalarda içerik üreten biriyseniz de, menzil performansını inceleyebilmek adına tedarik edip denemenizde fayda var.

Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız,umarım videoyu beğenmişsinizdir.

İyi seyirler dilerim!

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim