Dizüstü bilgisayar pazarında VAIO serisi bilgisayarları ile yer alan Sony, VAIO serisi bilgisayarların 2 farklı kategoride üretileceğini duyurdu. Sony, VAIO serisi dizüstü bilgisayar üretiminin "1. parti" ve "2. parti" olarak 2 koldan devam edeceğini açıkladı. "1. parti" VAIO üretimi tamamen Sony tarafından tasarlanacak ve yapılacak. "2. parti" adı verilen kısımda ise VAIO modelleri Sony'nin ortak firmaları tarafından tasarlanıp üretilecek. Yan firmalar tarafından üretilecek olan VAIO bilgisayarların fiyatının daha uygun düzeyde tutulacağı belirtildi.
Sony, her iki kademede de üretilecek bilgisayarların malzeme işçilik kalitesinin eşit olacağını vurguladı. Sony, Dell firmasının uyguladığı Inspiron ve Studio gibi markalı üretim uygulamasını zaman itibariyle etkisiz bulduklarını, yeni bir marka için yatırımın gerekeceğini belirtti. Dizüstü bilgisayar pazarına yeni bir Sony serisi adepte etmek yerine VAIO serisinin satışlarını yükseltmek için bu yola başvurduklarını belirten Sony, bu pazarda hayatta kalmak için belirli bir pazar payına sahip olmanın önemini vurdguladı.
Sony, VAIO serisinin 2 kademeli üretim ve satışıyla birlikte 2010 yılı içinde 10 milyon ünitelik satış rakamı hedeflediklerini belirtti. Malzeme ve işçilik kalitelerinin eşit tutulacağı belirtilirken aradaki farkı teknik özellik ve yeniliklerin belirleyeceği ifade edildi. Sony, yeni işlemci, ekran kartı gibi teknolojilerin ilk önce 1. parti VAIO bilgisayarlarda kullanılacağını, bu yeniliklerin yaygınlaşmasından sonra 2. parti VAIO bilgisayarlara aktarılacağını belirtti.
Sony'nin bu açıklaması ile, farklı firmalar tarafından üretilmiş Sony VAIO serisi dizüstü bilgisayarların daha uygun ve her bütçeye hitap eden düzeylerde satılacağı belirtildi.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.