Çekyalı üretici, yeni elektrikli crossover modeli Skoda Enyaq iV’nin dünya prömiyerini 1 Eylül tarihinde Prag’da gerçekleştireceğini açıkladı. Aynı zamanda Skoda Enyaq iV’nin silüetini gösteren bir paylaşımda da bulundu.
Skoda Enyaq iV’nin marka için önemi oldukça büyük. Zira şirket, elektrikli kompakt crossover’ı dünyaya tanıtırken aynı zamanda kuruluşunun 125. yıl dönümünü de kutlayacak. Bunun yanı sıra Enyaq iV, Skoda’nın Volkswagen Grubu’nun MEB platformu üzerine yükselen ilk seri üretim aracı olarak dikkat çekecek. Bu bağlamda Volkswagen ID.3 ve ID.4 modelleriyle platform ikizi olacak Skoda Enyaq iV, kısa ön bölümü ve uzun tavanı ile dinamik bir görüntü sunmanın yanı sıra oldukça cömert bir yaşam alanına sahip olacak.
Skoda bu kez karanlık bir silüet paylaşmayı tercih etmiş fakat biz daha önce elektrikli crossover’ın kamuflajlı fotoğraflarını yine resmi kanallar üzerinden görme şansı yakalamıştık. Söz konusu fotoğrafları aşağıdaki galeride bulabilirsiniz. Enyaq iV’nin özelliklerine dönecek olursak, araçta arkadan ve dört tekerlekten çekiş, üç farklı batarya, hızlı şarj ve beş farklı güç seçeneği gibi pek çok opsiyon bulunacağını söyleyebiliriz. Maksimum 125 kW hızlı şarj kapasitesine ve WLTP’ye göre 500 km menzile sahip olacak Skoda Enyaq iV versiyonlarının detaylarına dilerseniz buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.
13 inç bilgi-eğlence ekranı, artırılmış gerçekliğe sahip head-up display, son teknoloji bağlanabilirlik ve sürücü asistan teknolojilerine sahip olması beklenen Skoda Enyaq iV markanın kendi evindeki Mlada Boleslav fabrikasında üretilecek.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.