Anlık Bildirim

Astropad uygulaması ile iPad modelleri Mac bilgisayarlarda çizim tableti olarak kullanılabiliyor

iPad'inizi kolaylıkla profesyonel grafik tablete çevirin mottosuyla yola çıkan iki eski Apple mühendisi tarafından hazırlanan yeni iOS uygulaması Astropad, iPad'in tasarım/çizim tarafındaki verimlilik seviyesini ciddi seviyede arttırıyor.
OSX 10.9 ve üstü işletim sistemine sahip Mac bilgisayarlar ve iOS 8 işletim sistemli iPad modelleri ile çalışan Astropad uygulaması, iki ortam arasında Wi-Fi ya da kablo bağlantısı ile iletişim kurabiliyor. LIQUID isimli özel teknolojisi ile AirPlay'in 32ms'lik gecikmesini 12ms seviyesine (Düşük değer daha iyi) getiren ve saniyede 60 kareye ulaşan bir tepki hassasiyeti sunan uygulama, örneğin Mac bilgisayarda çalışan Photoshop arayüzünü iPad'e getirebiliyor ve destekli stylus kalemler ile iPad üzerinden Photoshop temelinde etkili çizimler yapılabiliyor. Yine LIQUID teknolojisi ile iPad'de görülen renkleri Mac arayüzüne birebir aktaran uygulama, GPU hızlandırma da kullanabiliyor ve Mac tarafında çalışmak için ekstra sürücülere ihtiyaç duymuyor.
Ücretsiz olarak sunulan (7 gün deneme sürümü, sonrası 50$) Astropad uygulamasının Mac ve iOS sürümlerine buradan ulaşabilirsiniz. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim