Yatırımcılara hizmet sunacak
Ülkenin önde gelen bankalarından olan Bank Frick tarafından yapılan açıklamaya göre banka beş farklı kripto para birimi için ''doğrudan yatırım'' ve depolama hizmeti sunacak. 1998 yılında kurulan şirket ''profesyonel piyasa katılımcıları ve mali aracıların''; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Ripple ve Litecoin satın almasını ve satın alınan kripto paraların güvenle saklanmasını sağlayacak. Şirket ayrıca talep halinde farklı ülkelerdeki yatırımcılar için de benzer hizmetleri sağlayarak kripto para konusunda Avrupa'nın önemli merkezlerinden biri haline geleceğini işaret ediyor.
Bank Frick'in attığı bu adım kripto paralara yönelik güven problemlerini ortadan kaldırmak adına son derece önemli olsa da bu alanda bir ilk niteliği taşımıyor. 2916 yılında İsviçre'nin iki önemli kredi kuruluşu olan Vontobel ve Falcon Private Bank da kripto para yatırımları için operasyonlarını başlatmıştı. Ayrıca Hollanda merkezli Rabobank da Rabobit isimli bir çözüm geliştirerek kripto para sahiplerinin paralarını kredi kartına benzer kartlarda taşıyabilmesini ve alışverişlerde doğrudan kullanabilmesini sağlamaya çalışıyor.
Farklı ülkelerden finansal kuruluşların bu hamleleri kripto paralara yönelik yatırımları daha kolay hale getirirken daha çok yatırımcıyı ''yeterince güvenilmeyen'' bu alana çekmeye yönelik. Bank Frick'in operasyonlarını farklı ülkelerde ikamet eden kullanıcılara da açması halinde Lihtenştayn bir anda kripto para yatırımlarının yönetildiği bir nokta haline gelebilir zira yatırımcılar borsalara güvenmek yerine en azından yasal düzenlemelerle denetlenen bir bankada yatırımlarını saklamayı tercih edebilir.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.