Anlık Bildirim

E-Posta yönetimi kolaylaştıran e-posta uygulaması: Unroll.Me

E-Posta kutusunu düzenli tutmayı seviyor ancak bir süre sonra içinden çıkamaz hale geliyorsanız yeni iOS uygulaması Unroll.Me tam size göre. Oyun benzeri bir e-posta temizliğine merhaba deyin.
E-Posta kutuları bir süre sonra gelen birçok reklam ve benzeri içerik ile kontrol edilemez hale geliyor. Bu kontrolü getirmeyi hedefleyen yeni iOS uygulaması Unroll.Me, görsel yapısıyla kullanışlı bir çözüm oluşturuyor.
iOS 8.0 ve üzeri iPhone modelleri için hazırlanan Unroll.Me, temel olarak Gmail, Google Apps, Yahoo! Mail, AOL, iCloud, ve Outlook.com ile kullanılabilen bir e-posta istemcisi. Modern ve sade bir arayüzü bulunan uygulama, birçok benzerinden kaydırma hareketleri ile ayrılıyor ve böylece yönetim hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.
Unroll.Me'nin gelen kutusunda bir e-posta sola çekildiğinde içeriğin aboneliğinden çıkılıyor, sağa doğru çekildiğinde e-posta tutuluyor, yukarı doğru çekildiğinde ise e-posta ayrı bir kategori içerisine alınıyor. Oyun benzeri bir kullanıcı deneyimi sunan ve dolup taşan e-posta kutuları ile uğraşmayı eğlenceli hale getiren Unroll.Me, kayıt altına alınanları daha sonra düzenleme şansı da veriyor.
Ücretsiz olarak sunulan Unroll.Me uygulamasına ve tanıtım videosuna aşağıda ulaşabilirsiniz. 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim