Anlık Bildirim

Gmail'de kayıp e-postaları bulmak artık daha kolay

Dünyanın en çok kullanılan e-posta servisi Gmail, temelini oluşturan masaüstü sürümünde artık eskiye oranla çok daha detaylı ve etkili bir arama deneyimi sunmaya başladı.
Google, en çok kullanılan e-posta servislerinden Gmail'in masaüstü arama deneyimini üst seviyeye çıkartan önemli bir yenilik gerçekleştirdiğini duyurdu. 
Google, Gmail içerisinde çoğu zaman istemeden çöpe gönderilen ya da spam (İstenmeyen) olarak işaretlenen birçok e-postanın bulunduğunu ve bu nedenle de bazı geriye dönük e-posta aramalarında sıkıntılar çıktığını belirtiyor. İnternet devinin bu sorunları çözmek için attığı adım ise aramalara hem çöp hem de spam kutularını dahil etmek oluyor.
Artık Gmail'de yapılacak e-posta aramalarında çöp ile spam kutuları da sürece dahil ediliyor ve buralarda aradığınıza uygun içerikler bulunursa aşağıda yer alan mesaj (Çöp ve spam içerisindeki bazı e-postalar aramanıza uyuyor) görünerek kullanıcılara bildirim yapılıyor. Ayrıca Gmail genel arama terimlerini geliştirmek için yeni bildirimler gerçekleştirebiliyor.
Gmail'de kayıp e-postaları bulmak artık daha kolay
 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim